Maturitní šerpy

Maturitní šerpy

         

Na základě Vašich častých dotazů a přání jsme zařadili do výroby šerpy s vyšívaným nápisem Maturant 2015 na přední straně. Jedná se o luxusní a neobvyklé maturitní šerpy vyrobené z dvojité látky navzájem sešité o délce 200 cm a nápisem Maturant 2015, Třídní učitel (učitelka), popř. Ředitel (Ředitelka), který je zhotoven vyšívacím strojem. Používaný materiál je samet v barvě bílé, vínové, modré tmavé a zlaté (okrové) nebo kepr v barvách bílá, červená a modrá královská.

Nápis je zhotoven výšivkou v barvě nitě bílé (1.), stříbrné (2.), zlaté (3.), žluté (4.), oranžové (5.), červené (6.), tmavě růžové (7.), vínové (8.) a modré tmavá (9.). K výšivce lze použít i přechodové barvy nitě (na výšivce se střídájí různé odstíny jedné barvy) - růžová (10.), modrá tmavá (11.), hnědá (12.) a barevný mix (13.) Nově zařazujeme i barvy modrá světlá (14.), zelená (15.) a černá (16.). I u těchto barev je možné využít přechodovou niť.

Šerpa je zakončena švem nebo mohou být oba konce ozdobeny třásněmi v barvě bílé, vínové, zlaté, stříbrné a smetanové.


Jako dekoraci k sepnutí šerpy nabízíme ozdobné kolečko ze sametu nebo kepru o průměru 10 cm s vyšitým monogramem, jednoslovným jménem, přezdívkou nebo zkráceným názvem školy (např. SPŠ Praha). Více informací v sekci dekorace na maturitní šerpy.

Cena

Ceny za šerpu s výšivkou jednobarevnou nití na keprovou tkaninu je 333 Kč, sametová šerpa stojí 357 Kč. Při použití přechodové barvy nitě účtujeme příplatek 35 Kč k ceně šerpy, zakončení šerpy třásněmi stojí 20 Kč. Dekorační kolečko s monogramem nebo jménem (přezdívkou) stojí 95 Kč, při aplikaci názvu nebo loga školy výšivkou účtujeme 135 Kč. Minimální počet šerp pro výrobu je 15 ks.

Deatailní vyobrazení jednotlivých písem naleznete za proklikem čísla písma 2., 4., 19., 25., 29., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37.


Vzorník barev Vám rádi zapůjčíme zdarma.

Stačí poslat e-mail s adresou a požadavkem na vzorník vyšívaných šerp.