Maturitní košile

logo1.gif, 5 kB logo2.gif, 6 kB
         


Klasická maturitní nebo absolventská trička s potiskem jsou sice léty prověřená, ale zdají se vám už příliš fádní a okoukaná? Zkuste módní obměnu v podobě košil s potiskem na zádech, případně malý potisk na levé přední straně. Pohodlné volné košile mohou využít nejen kluci, ale sexy v nich vypadají i děvčata. Košile jsou s dlouhým nebo krátkým rukávem, mohou být potištěné i bez potisku.  Jako módní doplněk ke košilím  nabízíme kravaty s potiskem nebo bez potisku.

Grafický návrh profesionálně zpracujeme zdarma a zašleme ke schválení e-mailem.


Barva košile: bílá, šampaň, černá, vínová, červená, modrá královská.

Barva potisku:
stříbrná, zlatá, červená, zelená, tmavá modrá, světlá modrá, černá, bílá, růžová, hnědá, tyrkysová, oranžová, vínová, žlutá.

kosile_bila.jpg, 5 kB kosile_sampan.jpg, 2 kB kosile_cerna.jpg, 6 kB kosile_vinova.jpg, 5 kB kosile_cervena.jpg, 9 kB kosile_modra_kralovska.jpg, 9 kB
Bílá Šampaň Černá Vínová Červená
Modrá královská

Barvy košil se mohou od reality mírně lišit podle barevného nastavení vašeho monitoru.


Velikosti: č. 38 (S), č. 39-40 (M), č. 41-42 (L), č. 43- 44 (XL), č. 45-46 (XXL).

velikosti.gif, 36 kB

Potisky: jednobarevný potisk na záda pod sklad košile (logo školy, název školy, nápis Maturant 2016 apod.), na ramena pod límec (jméno, název školy nebo nápis Maturant 2016). Tisknout můžeme také vpředu na kapsičku (logo školy, Maturant 2016) nebo nad kapsičku, případně na rukáv (jméno, přezdívka, třída, škola). Minimální počet košil pro potisk je 15 ks.

fonty

Ceny: Košile bez potisku stojí v krátkém rukávu 365 Kč/ks, v dlouhém rukávu 385 Kč/ks. Potisk na záda pod sklad košile stojí 39 Kč, potisk na záda nad sklad 35 Kč. Potisk motivu nebo textu na kapsičku účtujeme 25 Kč, jméno nebo krátký text nad kapsičku, případně na rukáv stojí 25 Kč. Dodací podmínky a objednávky jsou stejné jako u maturitních triček.

Objednávky přijímáme e-mailem (jména, příjmení nebo přezdívky napsané pod sebou), případně faxem nebo poštou (pozor na správný zápis jmen a všech ostatních údajů). Do objednávky napište typ košile, počet kusů, typ písma a přiložte seznam jmen nebo přezdívek, které chcete na košile vytisknout.
Nezapomeňte uvést kontaktní osobu, telefon a dodací adresu.