Maturitní skleničky barevné


Maturitní skleničky barevné


Skleničky barevné

Pro letošní maturanty nabízíme klasické maturitní skleničky a maturitní půllitry s barevnými doplňky. Skleničku můžeme celobarevně upravit nástřikem libovolnou barvou nebo můžeme obarvit pouze nožičku. Vypískované nápisy můžeme vybarvit podle přání. Jednobarevný nápis lze aplikovat na jakoukoliv nabízenou maturitní skleničku nebo půllitr na přední i zadní stranu. Barvení skleniček nebo nápisů je zhotoveno neomyvatelnou a stálobarevnou barvou.
Bistro 190
zlatohnědý nástřik
nápis pískovaný
Bistro 520
čirá
červený nápis
Bistro 190
zlatohnědá nožička
nápis pískovaný
Bistro 190
modrá nožička
nápis modrý
PUB 0,4 l
čirý
nápis červenýBistro 190
modrý nástřik
nápis pískovaný
Bistro 190
vínová nožička
nápis vínový
Půllitr Extra 0,5 l
čirý
nápis zlatý
Bistro 190
nástřik vínový
nápis bílý
Bistro 190
nástrřik zelený
nápis pískovaný


Nabízíme standardní barvy tisku pro barvení celých skleniček, nožiček a nápisů: zlatá, stříbrná, modrá tmavá, modrá světlá zelená tmavá, červená, oranžová, vínová, bílá a černá. Možné jsou i další barvy podle Vašeho přání, v tomto případě je nutná konzultace e-mailem.
Typy písma jsou stejné jako u skleniček pískovaných.

Grafický návrh profesionální zpracujeme zdarma, korektury zasíláme na vyžádání nebo pokud je v objednávce nějaká nejasnost. Skleničky zhotovíme do cca 3 týdnu od obdržení objednávky nebo od schválení návrhu. Zakázku zašleme na dobírku, poštovné při objednávce menší než 30 ks je 150 Kč, při objednávce 30 a více skleniček je poštovné zdarma. Ceny skleniček: s nápisem do 60x20 mm na jedné straně je 119 Kč/ks. Při textu na jedné straně větším než 60x20 mm, např. při přidání 3. řádku nebo s logem školy, je cena sklenice s nápisem 129 - 139 Kč/ks (podle velikosti dekoru).Twist
čirý
nápis bílý
Bistro 300
nástřik červený
nápis pískovaný
Alexandra
pískovaný 60x20 mm
červený nápis
Bistro 275
čirá
nápis modrý
Twist
pískování 60x20 mm
zlatá nožičkaCena vychází ze základní ceny skleničky pískované. K této ceně připočítáváme vybarvení nápisu 28 Kč Nástřik nožičky nebo celé skleničky stojí 30 Kč. Obchodní podmínky, objednávky a dodací lhůty jsou stejné jako u maturitních skleniček pískovaných. Maturitní skleničky zhotovíme do cca 3 týdnů od obdržení objednávky nebo od schválení návrhu. Zakázku zašleme na dobírku, poštovné při objednávce menší než 30 ks je 150 Kč, při objednávce 30 a více skleniček je poštovné zdarma.

 

Objednávky přijímáme e-mailem nebo vyplněním formuláře (jména, příjmení nebo přezdívky napsané pod sebou), případně faxem nebo poštou (pozor na správný zápis jmen a všech ostatních údajů). Do objednávky napište typ skleničky, počet kusů, typ písma a přiložte seznam jmen nebo přezdívek, které chcete na skleničky vytisknout.
Nezapomeňte uvést kontaktní osobu, telefon a dodací adresu.