Maturitní šerpy


         

   Vaši maturitní šerpu si můžete na boku u sepnutí ozdobit textilní květinou ve tvaru růže v bílé barvě (průměr 7 cm, cena 22 Kč) nebo textilní hvězdicí zhotovenou ze stejného materiálu jako maturitní šerpa (průměr 11 cm, cena 14 Kč, barevnost je stejná jako nabízené šerpy z taftové stuhy).


Jako neobvyklou novinku k sepnutí šerpy nabízíme textilní kolečko, kytičku, osmiúhelník, čtyřlístek 1 nebo čtyřlístek 2 s vyšitým motivem dle Vašeho výběru. Dekorační kolečko je zhotoveno z dvojitého sametu (barva bílá, vínová, modrá tmavá a zlatá (okrová) nebo kepru (barva bílá, červená, modrá královská). Kolečko má průměr 10 cm, motiv je vyšit vyšívacím strojem, výběr barev nití je stejný jako v nabídce vyšívaných maturitních šerp, kolečko je po obvodu obšito ozdobným švem.


Dekorační kolečko s vyšitým monogramem, jménem nebo přezdívkou stojí 95 Kč, při aplikaci názvu nebo loga školy účtujeme 135 Kč.Dekorace si můžete objednat k námi zhotoveným šerpám nebo samostatně. Při objednávce květin nebo hvězdic napište tento požadavek do objednávkového formuláře maturitních šerp do rubriky Poznámka. Při objednávce dekoračních koleček použijte náš objednávkový formulář z této stránky. Minimální počet dekorací pro výrobu je 15 Ks.

Dodací podmínky jsou stejné jako u tištěných maturitních šerp.